керамічна плитка

Керамічна плитка – невід’ємний елемент оздоблення оселі. Завдяки експлуатаційним характеристикам, надійності та універсальності керамічну плитку можна використовувати для різноманітних цілей, у будь-яких типах приміщень, як всередині, так і ззовні. Саме тому Мережа салонів ПЛИТОЧКА пропонує великий асортимент керамічної плитки, серед якого знайти оптимальну за якістю і вартістю буде легко. 

Для охочих купити керамічну плитку у нас представлено справжнє різноманіття видів та колекцій, створених кращими виробниками з 6-ти країн: Італія, Іспанія, Португалія, Польща, Білорусь, Україна.

Хочете оновити стіни або облаштувати красиву підлогу під дерево? Обирайте різноманітні варіанти плитки для підлоги, які дозволять створити гармонійний інтер’єр. Шукаєте зносостійку плитку для оздоблення сходів? Плитка на сходи від мережі магазинів ПЛИТОЧКА підійде під будь-які потреби та потішить вас високою функціональністю. Плануєте глобальний ремонт, у якому хочете втілити сучасні тенденції дизайну? Обирайте стильну стінову плитку або плитку мозаїку, з якими Ваша оселя набуде оновленого вишуканого вигляду. Мрієте про гарний фасад? Плитка на підлогу, зовнішня плитка та сходова зовнішня стануть в нагоді. У магазинах ПЛИТОЧКА Ви знайдете морозостійку зовнішню плитку, що буде виглядати неперевершено за будь-якої погоди.

Всі актуальні пропозиції та справжні новинки у світі керамічної плитки пропонують бренди, що давно завоювали довіру покупців: Ceramika Color, Ceramika Konskie, Stargres, Polcolorit, Argenta, Saloni, Roca, Mainzu, Cerpa та інші.
Наші консультанти допоможуть обрати саме те, що треба, запропонувавши керамічну плитку, що за своїми показниками відповідає саме Вашим потребам. Ми порекомендуємо надійну та зносостійку керамічну плитку для зовнішнього облицювання, порадимо підлогову плитку для ванни або кухні, допоможемо визначитися з плиткою-мозаїкою чи іншою стіновою плиткою. А супутні матеріали для ремонту, вигідні умови кредитування та вчасна доставка зекономлять Ваші гроші та час.
Завітайте у магазини ПЛИТОЧКА  і переконайтесь: тут легко знайти та купити сучасну, стильну та якісну керамічну плитку за доступною ціною. 

Керамічна плитка від мережі салонів ПЛИТОЧКА – гарантовано вдалий вибір!