керамічна плитка

Кухня у наш час - набагато більше, ніж місце, де просто готують їжу. Тенденції сучасного дизайну перетворили її на повноцінну частину житлового простору, яка досить часто є відкритою або об’єднаною з вітальнею у форматі кухні-студії. Змінилися і вимоги до плитки для кухні: тепер вона має бути не лише зносостійкою, а й стильною. Таку плитку в кухню ви можете придбати в Мережі салонів ПЛИТОЧКА, асортимент яких дозволить Вам зробити сучасний та якісний ремонт, витративши мінімум коштів і часу.

Керамічна плитка для кухні від магазинів ПЛИТОЧКА чудово підходить для оформлення кухонного фартуха, оздоблення стін чи укладання на підлогу. Керамічна настінна плитка допоможе облаштувати сучасну кухню не лише за останнім словом дизайну, а й під власні естетичні вподобання. Настінна плитка-мозаїка стане вишуканою окрасою сучасного кухонного інтер’єру. Плитка-панно дозволить втілити ідеї, які перетворять стіни на справжній витвір мистецтва, а плитка під дерево додасть відчуття затишку, без якого на кухні не обійтися. Також у магазинах ПЛИТОЧКА Ви знайдете плитку для підлоги, що ідеально підійде для сучасних кухонь і створить довершений інтер’єр. 

Рішення у світі керамічної плитки для кухні від салонів ПЛИТОЧКА допоможуть втілити інтер’єр у будь-якому стилі:

Для Вашої кухні: найсвіжіші тренди у колекціях відомих виробників Італії, Іспанії, Португалії, Польщі, Білорусії та України.  

Мережа салонів ПЛИТОЧКА гарантує якість продукції – наша керамічна плитка для кухні стійка до механічних і хімічних ушкоджень, володіє високою волого- і термостійкістю. У наших магазинах Ви можете обрати відмінну плитку у кухню, скориставшись акційними знижками або спеціальними умовами кредитування, а також маєте нагоду придбати супутні матеріали для ремонту: клеї, фуги, грунтівки.  

Подаруйте своїй кухні друге дихання, зробіть її сучасною та функціональною, обираючи керамічну плитку від мережі салонів ПЛИТОЧКА.