керамічна плитка

Оздоблювальні властивості керамічної плитки відкривають надзвичайно широкий спектр її застосування для терас, лоджій, балконів та інтер’єру у вітальні.

Мережа салонів ПЛИТОЧКА пропонує різноманітні кольори, форми та розміри керамічної плитки на терасу та у вітальню для створення затишного, комфортного простору. В наших салонах Ви знайдете кращі рішення від таких брендів: Ceramika Color, Ceramika Konskie, Stargres, Polcolorit, Argenta, Saloni, Roca, Mainzu, Cerpa та інші.


Плитка на фасад лишається одним з найпопулярніших матеріалів для зовнішнього оздоблення стін. З точки зору функціональності вона вирізняється вищими показниками стійкості до впливу погодних умов. У магазинах ПЛИТОЧКА легко обрати надійну плитку для тераси, стійку до підвищеної вологості, морозів або спеки. А це означає, що стіни або підлога на Вашій терасі будуть тішити гарним виглядом у будь-яку пору року.

Стінова та підлогова керамічна плитка у вітальню передусім має відповідати сучасним естетичним критеріям, щоб гармонійно доповнити інтер’єр. Найрізноманітніші смаки задовольнить мережа магазинів ПЛИТОЧКА: у нас завжди великий вибір стильної плитки у вітальню, нові колекції та ексклюзивні рішення. 

Окрім гарантованої якості керамічної плитки на терасу та плитки у вітальню від виробників Італії, Іспанії, Португалії, Польщі, Білорусії та України, Ви можете скористатися додатковими перевагами та послугами мережі магазинів ПЛИТОЧКА: 

Тож, обираючи керамічну плитку для тераси чи у вітальню у магазинах ПЛИТОЧКА, Ви точно будете задоволені кінцевим результатом вдалого ремонту.