меблі для ванної кімнати

Плитка вкладена, сантехніка встановлена, меблі підібрані. Завершальний акцент – дзеркало для ванної кімнати, яке тут просто необхідне. Адже воно не тільки має практичні функції, а й служить предметом декору, який додає інтер’єру візуальної довершеності.
Тому форма та вигляд дзеркала відіграють не меншу роль, ніж матеріал та виробник. Мережа магазинів ПЛИТОЧКА запропонує дзеркала для ванної кімнати, у яких поєднано і сучасний дизайн, і високу якість. У наших колекціях Ви знайдете вишукані та надійні дзеркала від брендів Liberta, Marsan, Studio Glass, Ювента


В магазинах ПЛИТОЧКА можна купити дзеркала з тумбою для ванної, дзеркала з підсвіткою та дзеркала з led підсвіткою для ванної. Обираючи форму дзеркала, врахуйте наступне:

Не менш важливо підібрати правильні розміри дзеркала у ванну. Якщо Ви будете вішати його над умивальником, врахуйте, що ширина дзеркала не повинна виходити за межі раковини, а відстань між дзеркалом і бортиком раковини має становити 35-45 см. Загалом же стандартні параметри дзеркала, в яких людина відображається до поясу - 35 на 55 см


Звичайно у магазинах ПЛИТОЧКА Ви можете придбати і менші, і більші дзеркала, а ще дзеркало з тумбочкою для ванної, які стануть в нагоді у невеликих кімнатах та дзеркала з led підсвіткою, завдяки яким інтер’єр виглядатиме більш сучасно і вишукано. 
Завітайте у магазини ПЛИТОЧКА, щоб обрати класичні дзеркала чи яскраві новинки. Знайомтесь з тенденціями дизайну в наших шоу-румах. Користуйтеся спеціальними послугами та купуйте за кращими цінами.

Мережа магазинів ПЛИТОЧКА – оптимальний вибір сучасних дзеркал для ванної кімнати.