меблі для ванної кімнати

Пенал для ванної унікальний за своєю практичністю – адже дозволяє розмістити максимум речей з мінімальним використанням простору. Мережа магазинів ПЛИТОЧКА пропонує пенали, створені за останніми тенденціями дизайну, які допоможуть зробити ванну кімнату більш функціональною і комфортною.

Щоб купити пенал у ванну, ретельно вирахуйте розміри місця, в якому Ви плануєте його встановити. Це може бути як окремо відведене місце, так і розташування поряд з тумбою чи умивальником. Другий варіант особливо зручний при невеликих розмірах кімнати. Якщо ж Ви прагнете ще більше вивільнити простір, чудовим рішенням стануть кутові пенали, які також можна знайти у магазинах ПЛИТОЧКА.

Стандартні розміри пеналу 30-50 см на 150-170 см. У нижній частині таких меблів часто розміщують кошик для білизни, посередині – шухляди для гігієнічних засобів, а верхню частину пеналу зазвичай займає кілька полиць, де зручно зберігати чисті рушники чи халати. Звичайно, конструктивні особливості пеналів для ванної кімнати можуть відрізнятися, тож якщо Вам потрібне щось особливе – консультанти магазинів ПЛИТОЧКА запропонують різноманітні варіанти.

У нас Ви можете купити пенал Ювента, кутовий пенал, стандартні пенали та ексклюзивні - дизайнерські. ПЛИТОЧКА гарантує високу якість меблевої продукції та великий асортимент стилістичних рішень. Також у нас працюють шоу-руми, у яких втілено найсучасніші варіанти дизайну кімнат. Окремої уваги варта і послуга 3d-дизайну, що дозволить чіткіше зрозуміти переваги того чи іншого пеналу безпосередньо у ванній кімнаті.

Обирайте пенали для ванної кімнати у мережі магазинів ПЛИТОЧКА та насолоджуйтеся комфортом і стильними рішеннями в своєму інтер’єрі.