новини

Змішувачі GROHE EUROSMART

// 14.11.2017

GROHE EUROSMART – колекція змішувачів, у які Ви закохаєтеся:

1. з першого погляду завдяки технології GROHE STARLIGHT (хромоване глянцеве покриття нового покоління, стійке до зношення та бруду, із супер блиском, визнане найкращим у світі);

2. з першого дотику завдяки технології GROHE SILKMOVE (картридж 35 мм, що забезпечує плавну легкість керування потоком та температурою води).

Третє покоління колекції Eurosmart, що представлена у магазинах ПЛИТОЧКА – це турботлива робота інженерів та дизайнерів компанії Grohe, яким вдалося збільшити комфортність наших щоденних ритуалів завдяки динамічним силуетам та дизайнерським рішенням. Змішувачі колекції Eurosmart чудово будуть пасувати для ванних кімнат, кухонь та для використання у громадських місцях. 

GROHE - ідеальні змішувачі для Вашого дому! Німецька якість, перевірена часом, дозволяє компанії гордо носити звання masters of technology. Ці майстри у своїх конструктивних рішеннях, новаторських технологіях (які поєднують у вишукані форми дизайну) гарантують усім: Pure Freunde am Wasser – істинне задоволення та дружню атмосферу від комунікації з водою.

Змішувач GROHE EUROSMART фото - ПлиточкаЗмішувач GROHE EUROSMART фото - ПлиточкаЗмішувач GROHE EUROSMART фото - ПлиточкаЗмішувач GROHE EUROSMART фото - Плиточка

Ще однією особливос продукції є наступні технології:

 - GROHE QUICKFIX, що забезпечує швидкий та легкий процес монтажу змішувачів.

 - GROHE ECOJOY, що забезпечує економію води до 50%, не зменшуючи при цьому потоку подачі.

Змішувачі Grohe Ви зможете придбати у всіх магазинах мережі ПЛИТОЧКА за вигідними цінами! 

Слідкуйте за новинами та акціями на нашій сторінці у Facebook!

ВДАЛИХ ВАМ ПОКУПОК У МАГАЗИНІ ПЛИТОЧКА!


всі новини