новини

новинка від Overland Ceramics

// 07.12.2017

У магазинах «ПЛИТОЧКА» предаствленні нові колекції STATUARIO  та NIGHT ELF керамограніт від провідного міжнародного виробника Overland Ceramics.

Компанія Overland Ceramics, заснована у 1999 році у місті Фошань на півдні  Китаю.

В умовах великої конкуренції на ринку китайських виробників, вийти на вершину та втримати позиції лідера, дуже важко. Це потребує великих зусиль, продуманих маркетингових кроків та наполегливості. Команді професіоналів Overland вдалося досягнути визнання уже за 10 років перебування на ринку. Завод має продуктивну потужність в 20 млн. кв.м. на рік. На Overland Ceramics працює 1200 працівників, а загальна площа складає 20 тис. кв. м.

Overland Ceramics намагається фокусувати свою увагу на новітніх технологіях і дизайні, для цього керівництво фабрики відправляє своїх фахівців-логістів в Європу для навчання, аналізу продукції і для покупки унікального дизайну та технологій. Overland Ceramics є лідером-експортером керамограніту і його експорт становить 70 мільйонів доларів США.

Це поєднання сучасних технологій із трендами на міжнародному ринку, а також відміна якість у кожній колекції, що підтверджує сертифікація продукції: ISO14001, ISO9001, CCC, CE та сертифікація управлінням навколишнім  середовищем.

Тепер, продукт, якість якого визнана міжнародними провідними фахівцями, можна придбати у мережі магазинів ПЛИТОЧКА. Така плитка чудово підійде для кухні та ванної кімнати під різноманітні стилі Вашого дизайну, адже  білий та чорний – це універсальні кольори, що  чудово доповнюють інтер'єрний задум.

ХАРАКТЕРИСТИКА:

Асортимент представлений у колекціях STATUARIO та NIGHT ELF.

Це керамограніт із іматацією під мармур.

Плитка великоформатна.

Форма квадратна у розмірі 900×900×10.

Поверхня глянцева та глазурована.

Колекція STATUARIO - білого кольору, колекція NIGHT ELF - чорного.

Придбати плитку можна у магазинах ПЛИТОЧКА.

Адреси у розділі КОНТАКТИ.

Вдалих Вам керамогранітних покупок у ПЛИТОЧКА!


всі новини