новини

Ванни від вітчизняних виробників, які варто обрати.

// 19.03.2018

Найголовніше питання, коли ми обираємо будь-який товар – це вітчизняний виробник чи імпортний?
Як показує практика, імпортні товари мають високу якість, але ціна в них також занадто висока.
Чи можна обрати товари, а саме ванну від вітчизняного виробника по невисокій ціні і з гарною якістю? Звісно ж можна!

Мова піде про найпопулярніші ванни, а саме акрилові. Саме цей матеріал є настільки популярним, що кожен зможе підібрати свою модель, форму і колір.

Як же відрізнити якісну акрилову ванну від неякісної?
Ось кілька порад:

⇒ 1. Прочитайте у картці ванни, який саме акрил використовувався у виробництві. Найкращим є литий акрил. Саме такі ванни прослужать вам довго.
⇒ 2. Шар акрилу на ванній має бути не менше пів сантиметра. Взагалі, чим він товщий, тим краще. Якщо шар менше за зазначений, то ванна дуже швидко зноситься.
⇒ 3. Зверніть увагу на зовнішній вигляд, адже він також відповість на багато запитань. Нова ванна не повинна мати жодних потертостей. Поверхня має бути суцільно рівною, гладкою та кипенно білою. Звісно ж, що ванни інших кольорів не підпадають під останню характеристику.
⇒ 4. Перевірте матеріали, які також входять до складу ванни. Повністю акрилові ванни дуже крихкі. Хороша ванна має мати два шари. Нижній шар частіше є з поліуретану, який забезпечує жорсткість ванни.
⇒ 5. Перевірте жорсткість ванни, просто натиснувши на неї рукою. Хороша ванна не має піддаватися. Від жорсткості залежить не тільки тип транспортації, а й вага, яку вона буде здатна витримати.
⇒ 6. Хороша ванна не пропускає світло, адже акрил не є прозорим.
⇒ 7. Запах також може сказати багато. Наприклад, якщо ванна має різкий запах хімікатів, то скоріше за все замість поліуретану у виробництві використовувався не якісний замінник – скловолокно зі смолами.
⇒ 8. Каркас має бути виконаним спеціально під обрану модель ванни. Моделі лише з одною рамою є ненадійними.
⇒ 9. Додаткові новомодні функції можуть бути прикриттям для неякісної ванни.
⇒ 10. Стандартний розмір і форма ванної є найнадійнішими. Великі або химерні моделі високої якості є дуже дорогими.
⇒ 11. Оберіть потрібну вам систему зливу. Традиційно є ручна система, до якої ми всі звикли, яка виглядає, як пробка. Також є напівавтоматичні та автоматичні. Все залежить від вашого бажання.


Звісно ж існують і ванни з інших матеріалів, і щоб обрати таку, вам треба буде дотримуватись інших рекомендацій, але саме акрил є матеріалом, який обирає більшість. Ванни з акрилу легко транспортувати, а також вони не потребують індивідуального догляду.
Існує багато вітчизняних виробників якісних ван, та ми можемо порадити вам саме дві фірми:

Kolo – це в першу чергу доступність. Ванна Kolo – це недорога, але якісна річ. Моделі цієї фірми вам доведеться пошукати, адже їх не так багато.
Cersanit – це фірма, яка може не тільки надати вам якісні меблі для ванної кімнати, а також і оздобити її зі смаком. Ванна Cersanit – це висока якість за низькою ціною.
Яку б ванну і фірму ви не обрали, в першу чергу ванна має подобатися вам!


всі новини