сантехніка

Біде – це предмет гігієни, без якого важко уявити сучасний санвузол. Зазвичай, встановлюють його поряд з унітазом та використовують як невелику ванночку. Комфорт використання біде сприяє тому, що цей елемент ванної кімнати все частіше з’являється в оселях українців, адже з ним підтримувати чистоту тіла однаково зручно як дітям, так і дорослим та людям похилого віку.
Мережа магазинів ПЛИТОЧКА пропонує широкий вибір біде різноманітних конструкцій. У нас Ви можете купити біде відомих виробників сантехніки: Roca, KoloColombo, CersanitDevitPrimera.
Зупинити свій вибір варто на брендах, від яких Ви вже обрали унітаз, щоб стилістично об’єднати ці предмети інтер’єру у ванній кімнаті. Різноманітні моделі бідепідвісні чи підлогові дозволять Вам встановити найбільш компактний варіант, що займатиме мінімум місця в у ванній кімнаті.

У магазинах ПЛИТОЧКА представлені біде, що відповідають основним стандартним параметрам, від яких безпосередньо залежить зручність їх використання. Зазвичай оптимальні розміри біде такі:
Висота - 40 см
Ширина – від 35 до 45 см
Відстань між унітазом і біде – від 40 до 50 см

Обираючи біде, не менш важливо подбати заздалегідь про сифони та змішувачі, які також можна придбати в мережі магазинів ПЛИТОЧКА. Крім того, у нас Ви можете знайти кришки для біде та унітазів, дитячі унітази та інші атрибути, які дозволять максимально спростити щоденні гігієнічні процедури для всіх членів родини. Наші консультанти підкажуть найкращі рішення для Вашої ванної кімнати.

Скористайтеся широким вибором біде від магазинів ПЛИТОЧКА – купуйте сучасну сантехніку, яка зробить ваше повсякденне життя набагато комфортнішим.