сантехніка

Умивальники стали постійними супутниками нашого повсякденного життя. Тож коли відбувається ремонт і заміна сантехніки, постає і питання вибору нового умивальника, що буде не лише зручним в експлуатації, а й гарно виглядатиме в інтер’єрі.

Сучасні стильні умивальники Ви знайдете у мережі магазинів ПЛИТОЧКА. Якщо Вам потрібно купити умивальник для ванної чи умивальник на кухню, Ви шукаєте компактний умивальник для туалету або нестандартний умивальник під пральну машину – звертайтеся до наших консультантів. Ми допоможемо визначитися з конструкцією та обрати:

Окрім того, у магазинах ПЛИТОЧКА Ви зможете підібрати оптимальні розміри умивальника. Для цього спочатку виміряйте параметри приміщення, де він буде встановлений та оберіть тип кріплення. Стандартні розміри умивальника для ванної – 60 на 40 сантиметрів, умивальники для кухні зазвичай трохи більші. Чаша кухонної раковини завжди має бути глибшою, тому обирайте мийки глибиною 18-20 сантиметрів, що є найбільш комфортною для миття посуду.
Ще один критерій – матеріал, з якого виготовлений умивальник. Плиточка пропонує найпопулярніші моделі керамічних умивальників, а також універсальні металеві умивальники та ексклюзивні вироби з інших матеріалів. У нас представлені найсвіжіші новинки від: Roca, Hatria, Kolo, Colombo, Cersanit, Devit, Primera, Ravak.

Якщо Вас цікавлять особливості умивальника Cersanit чи умивальника Ravak, або у Вашому пріоритеті умивальники Roca чи умивальники Kolo – заходьте у магазини ПЛИТОЧКА послугою 3d-дизайну.

Мережа магазинів ПЛИТОЧКА – професійний вибір умивальників для кухні та ванної кімнати!