сантехніка

Купити унітаз не так просто, як здається на перший погляд. Великий асортимент, різноманіття матеріалів та конструкцій і широкий ціновий діапазон можуть ускладнити вибір. Та є кілька основних правил, що допоможуть обрати унітаз із мінімальними затратами часу та грошей.

По-перше: звертайтеся в мережу магазинів ПЛИТОЧКА. Наші консультанти ознайомлять з перевагами тієї чи іншої моделі, допоможуть розібратися, чим унітаз Коло відрізняється від унітаза Церсаніт, який розмір унітаза буде оптимальним, що краще – пристінний чи підвісний унітаз, які інсталяції чи кріплення забезпечать надійний монтаж та безперебійну роботу конструкції. 

По друге: обирайте досвідчених виробників, що виготовляють універсальні унітази, які відповідають сучасним стандартам якості. У магазинах ПЛИТОЧКА Ви знайдете сучасні унітази з найрізноманітніших матеріалів від брендів, що є лідерами на ринку сантехніки: Roca, Kolo, Colombo, Cersanit, Devit, Primera.
По-третє: зверніть увагу на конструкцію системи кріплення. Саме від неї залежить ефективність змиву, економія простору, комфорт в експлуатації унітаза. Консультанти магазинів ПЛИТОЧКА підберуть для Вас оптимальні варіанти монтажу унітаза у ванній кімнаті. У нас можна придбати:

Також у магазинах ПЛИТОЧКА великий вибір комплектуючих для бачка та унітаза. Впускний клапан, зливний клапан, змивна клавіша – це елементи, від яких залежить не тільки функціональність унітаза, а й безшумний та економний набір води.

Унітази та комплектуючі від мережі ПЛИТОЧКА – це можливість придбати все необхідне в одному магазині, скориставшись кращими пропозиціями та завжди доступними цінами.