сантехніка

Ванна – унікальна річ, без якої просто неможливо уявити сучасний побут. Адже тільки у ній можна розслабитися по-справжньому, забувши про всі турботи. І щоб такий релакс приносив Вам максимум задоволення і мінімум турбот, радимо купити ванну в мережі магазинів ПЛИТОЧКА.

В нашому асортименті – класичні ванни традиційного дизайну та актуальні новинки з інноваційних матеріалів.
чавунна ванна – еталон надійності
металева ванна – міцна та ергономічна
акрилова ванна – гарантія зручної експлуатації
кварилова ванна – ексклюзивна новинка зі сплаву акрилу та кварцу

У магазинах ПЛИТОЧКА Вас чекає великий вибір дизайну ванн від справжніх гуру в світі сантехніки: Koller pool, Excellent, Kolo, Ravak, Kaldewei, Cersanit, Roca. А втілити оригінальні ідеї Вам допоможе різноманіття форм та видів. ПЛИТОЧКА пропонує:

Також Ви зможете обрати кутову ванну, яка займатиме мінімум місця чи, навпаки, окремо стоячу ванну, що стане центральною у всій композиції. Нестандартні асиметричні ванни створять вишукану атмосферу, а прямокутні ванни підійдуть до класичного, стриманого дизайну. Визначитися допоможе послуга 3d-візуалізації інтер’єру, якою Ви можете скористатися у магазинах «Плиточка».

Обирайте перевірену якість ванн Cersanit та елегантні рішення у ваннах Ravak. Надавайте перевагу сучасному дизайну ванн Koller pool та насолоджуйтеся плавністю ліній у ваннах Kaldewei. Надихайтесь на зміни з ваннами Kolo та відкрийте для себе комфортні ванни Roca.

Консультанти магазину ПЛИТОЧКА допоможуть зробити ідеальний вибір, орієнтований саме на Ваші потреби. Ми врахуємо особливості Вашої кімнати, підберемо оптимальні розміри ванни, порекомендуємо найбільш надійні та функціональні варіанти.

Ванна, яку ви шукали – вже чекає на вас у мережі магазинів ПЛИТОЧКА!