сантехніка

Ви визначилися з ванною, придбали умивальник, унітаз, біде, встановили нову кухонну мийку. Наступний, не менш важливий етап, - вибір змішувача. На ринку можна зустріти сотні, якщо не тисячі пропозицій у різній ціновій категорії, тож купити змішувач – завдання не з простих. 

Та мережа магазинів ПЛИТОЧКА значно полегшує вибір. Ми допоможемо знайти функціональні та надійні: змішувачі для кухонної мийки, змішувачі для біде, змішувачі для умивальника, змішувачі для ванни, змішувачі для душу, змішувачі з гігієнічним душем змішувачі з підігрівом, змішувачі з термостатом.

Саме від цільового призначення змішувача залежить його конструкція. Змішувач для кухонної мийки повинен мати досить високий та довгий кран, який доходить до середини зливу. Змішувачі у ванну мають забезпечувати однакову зручність подачі води в душі,  умивальнику, біде. Плюсом багатьох змішувачів буде можливість обертання крану на 120-180 градусів.

До того ж, змішувачі – це якраз той випадок, коли не варто економити на якості. Слід обирати конструкції, виготовлені з латуні, хрому чи нікелю, матеріалів, які не псуються від постійного контакту з водою та менше піддаються нашаруванню мінеральних відкладень.

Якщо у Вас є особливі побажання до змішувача – втілити їх допоможуть професійні консультанти магазинів ПЛИТОЧКА. Ми пропонуємо врізні змішувачі, що вмонтовуються у борт ванни та додають шарму загальному дизайну. У нас велика лінійка стильних душових колон, душових систем і наборів. Ми допоможемо підібрати змішувачі з термостатом, які подаватимуть воду оптимальної температури.

Якість змішувачів, представлених на поличках магазинів ПЛИТОЧКА, гарантують європейські бренди: Grohe, Hansgrohe, Zegor, Imprese.

Купуючи змішувачі у ванну чи на кухню з магазинами ПЛИТОЧКА Ви зможете врахувати всі переваги того чи іншого товару та зробити впевнений вибір. А ще зекономити на покупках, адже акції та розпродажі діють у ПЛИТОЧКА постійно.